کد خبر:6381
پ

ادامه طرح ممنوعیت مرخصی به محکومان سرقت در گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان از ادامه طرح ممنوعیت مرخصی به محکومان سرقت در گلستان خبر داد. حیدر آسیابی در جلسه کارگروه کنترل مجرمان حرفه ای، خطرناک و سابقه دار استان اظهار کرد: محکومان سرقت تا پایان دوره محکومیت خود در زندان می مانند و به آنان مرخصی داده نمی شود. وی افزود: از تخفیف مجازات […]

رئیس کل دادگستری گلستان از ادامه طرح ممنوعیت مرخصی به محکومان سرقت در گلستان خبر داد.
حیدر آسیابی در جلسه کارگروه کنترل مجرمان حرفه ای، خطرناک و سابقه دار استان اظهار کرد: محکومان سرقت تا پایان دوره محکومیت خود در زندان می مانند و به آنان مرخصی داده نمی شود.
وی افزود: از تخفیف مجازات و عفو هم برای این محکومان خبری نخواهد بود.
آسیابی از پایش محکومان سرقت پس از آزادی هم خبر داد و گفت: لیست سارقانی که پس از طی دوره محکومیت آزاد می شوند نیز به منظور رصد به نیروی انتظامی اعلام می شود.
این مقام ارشد قوه قضاییه در گلستان در ادامه این جلسه با اشاره به اغتشاشات اخیر ، خطاب به قضات رسیدگی کننده به پرونده این اغتشاشات از آنان خواست : در رسیدگی به پرونده افراد هدایت کننده اغتشاشات، ساده انگاری نکنند.
حیدر آسیابی گفت: در کنار رافت اسلامی با افرادی که نقش موثر در اغتشاشات نداشتند ، احکام قاطع در انتظار عناصر اصلی اغتشاشات، خواهد بود .
محمود اسپانلو دادستان مرکز استان هم در این جلسه گفت: برای ایجاد وحدت رویه در اعطای مرخصی به زندانیان، ۲ دادیارناظر در زندان های گرگان و گنبدکاووس مستقر کردیم.
محمود اسپانلو از تشکیل بانک اطلاعاتی از دستگیرشدگان در اغتشاشات استان هم خبر داد و گفت: اسامی همه بازداشتی ها در این بانک اطلاعاتی ثبت و برای رصد و پایش در اختیار دستگاه های امنیتی قرار می گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سه =

کلید مقابل را فعال کنید