کد خبر:8628
پ

احداث لندفیل بهداشتی در سایت دفن زباله‌ آزادشهر

مدیر عامل پسماند گلستان گفت: حجم بالای زباله در سایت آزاد شهر باعث بروز مشکلاتی در این سایت و نارضایتی ساکنین روستاهای اطراف شده بود که به همین منظور پروژه احداث لندفیل بهداشتی کلید خورد. حسن ملک از احداث لندفیل بهداشتی زباله در سایت دفن زباله شهرستان آزادشهر خبر داد و اظهار کرد: عملیات مدیریت […]

مدیر عامل پسماند گلستان گفت: حجم بالای زباله در سایت آزاد شهر باعث بروز مشکلاتی در این سایت و نارضایتی ساکنین روستاهای اطراف شده بود که به همین منظور پروژه احداث لندفیل بهداشتی کلید خورد.

حسن ملک از احداث لندفیل بهداشتی زباله در سایت دفن زباله شهرستان آزادشهر خبر داد و اظهار کرد: عملیات مدیریت پسماندهای عادی در محل دفن زباله و احداث لندفیل با در نظر گرفتن شرایط خاص منطقه و ضرورت حفظ محیط زیست، منابع طبیعی و منابع آبی شهرستان آزادشهر  با نظارت اداره محیط زیست شهرستان و بهداشت محیط و با اعتبارات داخلی سازمان  در دو فاز مجزا در حال اجرا است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداریهای استان گلستان افزود: روزانه بیش از  ۳۰۰ تن زباله از شهرها و روستاهای شرق استان روانه سایت پسماند آزادشهر در مساحتی بالغ بر ۱۲ هکتار می شود.

وی اضافه کرد: این میزان حجم بالای زباله باعث بروز مشکلاتی در این سایت و نارضایتی ساکنین روستاهای اطراف شده بود  از این رو این مجموعه تصمیم به احداث دومین لندفیل کاملا بهداشتی در این سایت کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید