کد خبر:3350
پ

احداث تله کابین ترافیک ایجاد نمی‌کند

شهردار گرگان پروژه تله کابین را مطالبه جدی شورای ششم خواند و گفت:طول مسیر تله کابین سه هزار و ۶۱ متر است و ۱۷ پایه (دکل) در نظر گرفته شده و برای آنکه درختان قطع نشوند، به ازای هر ۱۸۰ متر تنها یک پایه پیش‌بینی شده است. محمدرضا سبطی در خصوص گمانه زنی‌های مربوط به […]

شهردار گرگان پروژه تله کابین را مطالبه جدی شورای ششم خواند و گفت:طول مسیر تله کابین سه هزار و ۶۱ متر است و ۱۷ پایه (دکل) در نظر گرفته شده و برای آنکه درختان قطع نشوند، به ازای هر ۱۸۰ متر تنها یک پایه پیش‌بینی شده است.

محمدرضا سبطی در خصوص گمانه زنی‌های مربوط به افزایش ترافیک در محور ناهارخوران،افزود:براساس مطالعات، بار ترافیک محور ناهارخوران بعدازظهر و ساعات ابتدایی شب اتفاق می‌افتد در حالی که ساعات فعالیت تله کابین هنگام عصر خواهد بود.

وی با بیان اینکه یک پارکینگ با گنجایش ۴۶۰ خودرو در این محدوده پیش بینی است،اذعان کرد:ما باید سیستم‌های نوین حمل و نقل را در شهر گرگان ایجاد کنیم که این موضوع یکی از اولویت‌ها است.

سبطی گفت:برای احداث چنین پروژه‌های بزرگی شهرداری با منابع مالی خود قادر به هزینه کرد نیست بلکه باید با جذب سرمایه گذار نسبت به تأمین اعتبار آن اقدام کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید