کد خبر:5177
پ

اجرای طرح ضربتی جمع آوری سگ های بلاصاحب در سطح شهر گرگان

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از جمع آوری ۴۵ قلاده سگ بلاصاحب به صورت زنده گیری از سطح شهر گرگان خبر داد. به گزارش زندی، احمد سالاری اظهار داشت: به منظور رفع نگرانی و آسایش شهروندان، طرح ضربتی جمع آوری سگ های بلاصاحب با افتتاح پناهگاه از روز پنجشنبه ۹ تیر ماه در سطح شهر […]

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از جمع آوری ۴۵ قلاده سگ بلاصاحب به صورت زنده گیری از سطح شهر گرگان خبر داد.

به گزارش زندی، احمد سالاری اظهار داشت: به منظور رفع نگرانی و آسایش شهروندان، طرح ضربتی جمع آوری سگ های بلاصاحب با افتتاح پناهگاه از روز پنجشنبه ۹ تیر ماه در سطح شهر با سرعت در حال پیگیری است و تعداد ۴۵ قلاده سگ از سطح شهر جمع آوری شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به اینکه کانون تولید و زیستگاه سگهای بلاصاحب در حاشیه شهر قرار دارد و افزایش جمعیت سگها دشواری زیادی را برای مدیریت شهری به وجود آورده است، با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سه منطقه اکیپ های جمع آوری سگهای بلاصاحب فعال شدند.

سالاری ملاک شهرداری در خصوص جمع آوری سگهای بلاصاحب را «امنیت شهروندان» اعلام نمود و گفت: شهرداری بر اساس وظایف قانونی خود اقدام به جمع آوری سگ های بلاصاحب می نماید.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده سگ بلاصاحب با سامانه تلفنی ۱۳۷ تماس حاصل نمایند تا نسبت به جمع آوری و انتقال آنها به پناهگاه اقدام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید