کد خبر:3079
پ

اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در هفته نیروی انتظامی؛

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به پیش‌بینی برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه در هفته نیروی انتظامی، گفت: اقتدار، توانمندی، روزآمدی و هوشمندی پلیس در هفته ناجا به نمایش گذاشته خواهد شد.سردار سعید دادگر در گفت‌وگو با خبرنگار تحرک‌نو،با اشاره به برنامه‌های هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند، امنیت […]

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به پیش‌بینی برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه در هفته نیروی انتظامی، گفت: اقتدار، توانمندی، روزآمدی و هوشمندی پلیس در هفته ناجا به نمایش گذاشته خواهد شد.
سردار سعید دادگر در گفت‌وگو با خبرنگار تحرک‌نو،با اشاره به برنامه‌های هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند، امنیت پایدار از 17 تا 24 مهرماه برگزار خواهد شد.

وی افزود:یکی از اقداماتی که در جلب مشارکت‌های عمومی،موثر واقع شده و اقبال عمومی را بر می‌انگیزد،ارائه کارنامه روشن و دقیق از عملکرد ناجا است.هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است که با بیان عملکرد ناجا نسبت به جلب اعتماد عمومی،افزایش احساس امنیت و در نتیجه افزایش سرمایه اجتماعی اقدام شود.

سردار دادگر ادامه داد:در این راستا نیروی انتظامی با نصب العین قراردادن فرامین مقام معظم رهبری به منظور تصویر کشیدن رشادت‌ها، تلاش‌ها و مجاهدت‌های سبزپوشان ناجا و با هدف تحقق شعار”پلیس هوشمند- امنیت پایدار” در سال تولید،پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها هفته ناجا را با بیش از 100 برنامه اجتماعی،فرهنگی و انتظامی از روز شنبه 17 مهرماه با اجرای صبحگاه مشترک نیروهای مسلح آغاز و تا 23 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی هدف از برگزاری برنامه‌های هفته ناجا را ارتقاء سرمایه اجتماعی ناجا، تبیین و تشریح رویکرد جامعه محوری پلیس برای مردم و نمایش اقتدار،توانمندی ، روز آمدی و هوشمندی پلیس عنوان کرد و گفت:ارتقاء فرهنگ ایثار و شهادت با ارج نهادن به خانواده معظم شهدا و مقام شامخ ایثارگران ناجا در دفاع از حریم نظم و امنیت و امید آفرینی در جامعه، اقناع افکار عمومی، ترویج ارزش‌های اسلامی است.

فرمانده انتظامی گلستان گفت:جلب مشارکت مردم در تولید امنیت و آرامش ،تبیین و تشریح نقش و سهم مردم در تولید، حفظ و ارتقاء امنیت، تقویت روحیه و التزام عملی به قانون، قانونمندی و فرهنگ خودکنترلی و افزایش منزلت و مقبولیت اجتماعی پلیس از دیگر اهداف برنامه‌های هفته ناجا است.

وی تاکید کرد:غبارروبی و عطرافشانی از مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با علما، حضور در نماز جمعه، اجرای برنامه‌های اقتدار پلیس،قدردانی از خانواده پرسنل و مروجان آموزش همگانی از جمله برنامه‌هایی هستند که طی این هفته در استان اجرا می‌شود.

سردار دادگر اظهار کرد:تجلیل از حافظان امنیت، نشست علمی و تخصصی با اساتید، تجلیل از افراد نمونه در رعایت نکات، همایش موتورسواران قانونمند،دوچرخه سواری همیاران پلیس،اجرای نمایشی عملیات در حوزه پلیس مبارزه با موادمخدر و نمایشگاه توانمندی‌های پلیس از دیگر برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در استان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید