کد خبر:7538
پ

۲۲ کاروان راهیان نور دانش آموزی گلستان به مناطق جنوبی اعزام می شوند

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: برای اعزام ۲۲ گروه از پسران و دختران دانش آموز استان با ناوگان اتوبوسی در قالب کاروان های راهیان نور برنامه ریزی شده است. قربانعلی روحی روز چهارشنبه در جلسه برنامه ریزی برای جابه جایی کاروان راهیان نور […]

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: برای اعزام ۲۲ گروه از پسران و دختران دانش آموز استان با ناوگان اتوبوسی در قالب کاروان های راهیان نور برنامه ریزی شده است.
قربانعلی روحی روز چهارشنبه در جلسه برنامه ریزی برای جابه جایی کاروان راهیان نور اظهارداشت: تاکنون ۴ گروه پسران و ۶ گروه دختران دانش آموز استان با ۱۰ دستگاه از ناوگان اتوبوسی بعنوان کاروان های راهیان نور به مناطق جنوبی کشور اعزام شدند.
به گفته وی، ۱۲ دستگاه ناوگان اتوبوسی دیگر نیز برای اعزام سایر دانش آموزان دختر در حال برنامه ریزی است.
به گفته وی، برای اعزام دانشجویان نیز از تاریخ ۸ تا ۲۰ اسفندماه اقدام و بسیج محلات نیز از ۲۱ اسفند تا سوم فروردین ۱۴۰۲ ادامه دارد.
روحی اظهارداشت: برای اعزام کاروان راهیان نور جلسات متعدد هماهنگی و برنامه ریزی با دستگاههای مرتبط و تشکل های صنفی بخش مسافری استان برگزار شده است.
وی یادآورشد:تمام تلاش برای ارتقای خدمات دهی به این عزیزان با استفاده از ناوگان و رانندگان واجد شرایط است که ضوابط فنی و ایمنی را رعایت می کنند.
روابط عمومی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید