کد خبر:5250
پ

۴۵۰ واحد راکد و نیمه‌فعال با کمک انجمن مشاوران مدیریت ایران احیا می‌شود

نماینده معاون اول رئیس جمهور در نهضت احیای واحدهای اقتصادی گفت: ۴۵۰ واحد راکد و نیمه فعال با کمک انجمن مشاوران مدیریت ایران احیا و به چرخه تولید بازگردانده می‌شوند. 🔸 از شعارهای دولت، رئیس جمهور و معاون وی تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی است؛ بخشی از این رشد اقتصادی به طور قطع باید از […]

نماینده معاون اول رئیس جمهور در نهضت احیای واحدهای اقتصادی گفت: ۴۵۰ واحد راکد و نیمه فعال با کمک انجمن مشاوران مدیریت ایران احیا و به چرخه تولید بازگردانده می‌شوند.

🔸 از شعارهای دولت، رئیس جمهور و معاون وی تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی است؛ بخشی از این رشد اقتصادی به طور قطع باید از محل سرمایه‌گذاری و ارتقا بهره‌وری صورت گیرد.

🔸وی افزود: ۳.۵ درصد از این رشد اقتصادی از محل بهره‌وری و ۴.۵ درصد از محل سرمایه‌گذاری تامین خواهد شد؛ بر این اساس نیازمند ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری هستیم.

🔸نماینده معاون اول رئیس‌جمهور در نهضت احیای واحدهای اقتصادی ادامه داد: برای تحقق این حجم از سرمایه‌گذاری باید به سمت فعال‌سازی پروژه‌های نیمه‌تمام و نیمه‌تعطیل و تعطیل رفت که اقتصاد کشور را با حداقل سرمایه‌گذاری متحول کند.

🔸وی ادامه داد: احیای پروژه‌ای راکد و نیمه راکد نیز اگر به چرخه تولید برگردد به رشد اقتصادی کشور کمک خواهد کرد.

🔸وی تصریح کرد: پیش‌بینی شده با احیا ۵ هزار واحد اقتصادی ۱۶۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در کشور ایجاد شود؛ در واقع دولت با ۳۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری منجر به فعال‌شدن سرمایه‌گذاری ۱۶۰ هزار میلیاردی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید