کد خبر:5942
پ

600 میلیارد ریال سهم پروژه تالار مرکزی گرگان در سفر رئیس‌جمهور به گلستان شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: در پی سفر رئیس‌جمهور مردمی دولت سیزدهم به استان گلستان در اسفندماه سالی که گذشت؛ مبلغ 600 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه تالار مرکزی گرگان اختصاص یافت. زندی به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، محمد رعیت ضمن گرامیداشت هفته دولت که یادآور […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: در پی سفر رئیس‌جمهور مردمی دولت سیزدهم به استان گلستان در اسفندماه سالی که گذشت؛ مبلغ 600 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه تالار مرکزی گرگان اختصاص یافت.

زندی به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، محمد رعیت ضمن گرامیداشت هفته دولت که یادآور فداکاری‌های فرزندان پاک‌نهاد و گران‌قدر انقلاب و احیاکننده روزهای پرشورخدمتگذاری شهیدان رجایی و باهنر است، گفت: در سفر رئیس‌جمهور محترم به استان گلستان 600 میلیارد ریال به‌منظور تکمیل پروژه تالار مرکزی گرگان واقع در بلوار شهید صیادشیرازی جنب پارک بانوان اختصاص پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه پروژه تا به امروز 48 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و هم‌اکنون در مرحله تكمیل اسکلت به سر می‌برد، افزود: در سفر هفته گذشته وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از این پروژه بازدید به عمل آورد و بر تکمیل این ظرفیت سخت‌افزاری تأکید کرد.

رعیت ادامه داد: از مجموع 600 میلیارد ریال اعتبار، سال گذشته 50 میلیارد به پروژه تخصیص یافت و مقرر است طی سه سال تمام این مبلغ برای تکمیل تالار مرکزی اختصاص یابد.

یادآوری می‌شود، عملیات اجرایی این پروژه در سال 87 بااعتبار دو میلیارد و 900 میلیون ریال آغاز شد و در سالیان گذشته تا به امروز به دلایل گوناگون متوقف مانده بود که با حمایت ویژه رئیس‌جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، روند تکمیل این پروژه مجدداً آغاز شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید