کد خبر:11294
پ
مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای گلستان

انجام پروژه مطالعات تعیین بستر و حریم تالاب های گمیشان و اینچه برون

مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای گلستان از انجام پروژه مطالعات تعیین بستر و حریم تالاب های گمیشان و اینچه خبر داد.  به گزارش تحرک نو؛ علی اصغر خسروی اظهار کرد: شرکت آب منطقه ای گلستان در راستای اجرای تبصره یک ماده دو قانون توزیع عادلانه آب و نیز ماده ۳ آیین­­ […]

مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای گلستان از انجام پروژه مطالعات تعیین بستر و حریم تالاب های گمیشان و اینچه خبر داد.

 به گزارش تحرک نو؛ علی اصغر خسروی اظهار کرد: شرکت آب منطقه ای گلستان در راستای اجرای تبصره یک ماده دو قانون توزیع عادلانه آب و نیز ماده ۳ آیین­­ نامه مربوط به تعیین حد بستر و حریم رودخانه ها، انهار و …، مطالعات تالاب های تالاب های گمیشان و اینچه را در قالب دو پروژه با مجموع اعتبار ۴ هزار میلیون ریال در دستور کار قرار داده است که تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی بیان کرد: تعیین حد بستر و حریم تالاب ها در زمره اولین اقدامات لازم برای حفاظت و احیای تالاب ها قلمداد می شود که این امر مستلزم برنامه ریزی مناسب مطالعات،جمع آوری اطلاعات موردنیاز، انجام مطالعات پایه و تخصصی، جمع بندی و تلفیق مطالعات و در نهایت تهیه نقشه های نشانه گذاری (رپرگذاری) است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید