کد خبر:5804
پ

100 درصد تعمیرات نیروگاه ها قبل از شروع پیک تابستان آغاز شد

نازنین زهرااحمدی: مدیرعامل شرکت توزیع برق گلستان گفت:صد درصد تعمیرات نیروگاه ها قبل از شروع پیک تابستان آغاز شد و همچنین نیروگاه جدید روی کار آمد.. به گزارش خبرنگار تحرک نو؛سید احمد موسوی با اشاره به اینکه در تابستان سال گذشته شاهد خاموشی های گسترده بودیم اظهار کرد: خوشبختانه تابستان امسال خاموشی زیادی نداشتیم و […]

نازنین زهرااحمدی:

مدیرعامل شرکت توزیع برق گلستان گفت:صد درصد تعمیرات نیروگاه ها قبل از شروع پیک تابستان آغاز شد و همچنین نیروگاه جدید روی کار آمد..

به گزارش خبرنگار تحرک نو؛سید احمد موسوی با اشاره به اینکه در تابستان سال گذشته شاهد خاموشی های گسترده بودیم اظهار کرد: خوشبختانه تابستان امسال خاموشی زیادی نداشتیم و این مهم نتیجه این است که دولت از همان ابتدا ۱۰۰ برنامه را برای این موضوع تدوین کرد تا از تابستان امسال با کمترین میزان خاموشی گذر کنیم.

وی افزود: صد درصد تعمیرات نیروگاه ها قبل از شروع پیک تابستان آغاز شد و همچنین نیروگاه جدید روی کار آمد.

موسوی از استفاده از انرژی های تجدید پذیر خبردادواذعان کرد: ادارات ملزم شدند در ساعات اداری ۳۰ درصد و در خارج از ساعات اداری ۶۰ درصد مصرف خود را کاهش دهند.

وی ادامه داد: صنایع نیز هفته ای یک روز از ساعت ۱۱ صبح تا ساعت ۱۱ شب مدیریت بار داشته و مصرف را کاهش دادند و کشاورزان نیز در ساعاتی از روز این همکاری را با برق استان داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید