کد خبر:6783
پ

۸ هزار گلستانی داوطلب هلال احمر هستند

غریب آبادی گفت: ۱۵۰ نفر از خیرین داوطلب در هشت ماهه امسال در قالب برنامه های فعالیتی و عمرانی و غیره هشت میلیارد و ۳۹۰ میلیون و ۴۱۰ میلیون ریال کمک کردند. حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ قاسم غریب آبادی به مناسبت گرامیداشت هفته خدمات داوطلبانه اظهار کرد: روز جهانی داوطلب فرصتی […]

غریب آبادی گفت: ۱۵۰ نفر از خیرین داوطلب در هشت ماهه امسال در قالب برنامه های فعالیتی و عمرانی و غیره هشت میلیارد و ۳۹۰ میلیون و ۴۱۰ میلیون ریال کمک کردند.

حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ قاسم غریب آبادی به مناسبت گرامیداشت هفته خدمات داوطلبانه اظهار کرد: روز جهانی داوطلب فرصتی برای ارج نهادن به خدمات چشمگیر داوطلبانی است که با مسئولیت پذیری خود، حسّ خوب انسانیت و نوع‌دوستی را در جامعه ترویج می‌کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: شعار محوری روز جهانی داوطلب امسال به نام «همبستگی با کار داوطلبانه» نامگذاری شده است.
وی با اشاره به فعالیت های شاخص حوزه معاونت امورداوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان در هشت ماهه امسال، گفت: ۱۵۰ نفر از خیرین داوطلب در این مدت در قالب برنامه های فعالیتی و عمرانی و غیره بیش از هشت میلیارد ریال کمک کردند.
غریب آبادی از اجرای ۱۰ مرحله برنامه کاروان سلامت در روستاها و مناطق دورافتاده و کم برخوردار استان خبر داد و افزود: این برنامه با مشارکت ۲۲۹ نفر از پزشکان، پیراپزشکان، داوطلبان و پرسنل جمعیت هلال احمر و ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی به ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال اجرا شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سه =

کلید مقابل را فعال کنید