کد خبر:2769
پ

۸۷۷ نیروی بسیجی گلستان در کنار کادر درمان هستند

فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که نیروی زمینی سپاه از ابتدای کرونا در کنار مردم استان بوده است، گفت: ۸۷۷ نفر از بسیجیان در کنار کادر درمان در حال مبارزه با کرونا هستند. به گزارش تحرک‌نو،سردار علی ملک شاهکوهی در همایش تجلیل از کادر درمان بهداری نیروی زمینی سپاه و نیرو های جهادگر […]

فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که نیروی زمینی سپاه از ابتدای کرونا در کنار مردم استان بوده است، گفت: ۸۷۷ نفر از بسیجیان در کنار کادر درمان در حال مبارزه با کرونا هستند.

به گزارش تحرک‌نو،سردار علی ملک شاهکوهی در همایش تجلیل از کادر درمان بهداری نیروی زمینی سپاه و نیرو های جهادگر سپاه نینوا در پیک پنجم کرونا اظهارکرد: بهداری نیروی زمینی سپاه از همان ابتدای شیوع کرونا در کنار مردم استان بوده و در فروردین ۹۹ هم هتل ورزش گرگان را به نقاهتگاه تبدیل کردیم.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: در قالب مرحله جدید طرح شهید سلیمانی انسجام بسیار زیبایی بین دستگاه های اجرایی استان ایجاد شده و نتیجه آن روند نزولی کرونا در استان است.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۸۷۷ نفر از بسیجیان ما در کنار کادر درمان در تیم های نظارتی، مراقبتی و حمایتی مشغول خدمت رسانی به آسیب دیدگان کرونا هستند.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: باید برای بهتر شدن وضعیت امروز هم تلاش کنیم و گمان نکنیم که موج پنجم دیگر به کلی تمام شده است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: البته که با گذر از موج پنجم باید بر تسریع واکسیناسیون هماهنگی تلاشی مضاعف داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید