کد خبر:2888
پ

۷۶ درصد نسخ پزشکان در گلستان الکترونیکی است

مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: هم اکنون ۶۸.۴ درصد نسخ در بخش سرپایی دولتی گلستان الکترونیکی بوده و این عدد در بخش خصوصی ۷۶.۸ درصد است. مهرداد کمانگری در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد:از اردیبهشت امسال نسخه نویسی دولتی و دانشگاهی در گلستان آغاز شده و هم اکنون ۶۸.۴ درصد در بخش […]

مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: هم اکنون ۶۸.۴ درصد نسخ در بخش سرپایی دولتی گلستان الکترونیکی بوده و این عدد در بخش خصوصی ۷۶.۸ درصد است.

مهرداد کمانگری در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد:از اردیبهشت امسال نسخه نویسی دولتی و دانشگاهی در گلستان آغاز شده و هم اکنون ۶۸.۴ درصد در بخش سرپایی نسخه نویسی الکترونیکی انجام می شود و این عدد در بخش خصوصی ۷۶.۸ درصد است.

طبق گفته مدیرکل بیمه سلامت گلستان از آذرماه در کل کشور نسخه‌نویسی کاغذی نخواهیم داشت.

وی بیان کرد:در زمینه نسخه نویسی در بخش خصوصی رتبه پنج کشوری و در بخش دولتی رتبه ۱۰ را دارا هستیم.

کمانگری از اجرای طرح پزشک خانواده شهری در صندوق بیمه همگانی سلامت از تیرماه خبر داد و گفت:۱۴۲ هزار بیمه شده رایگان شهری رایگان داریم که از این تعداد ۱۰۱ هزار نفر به ۱۰۹ پزشک منتسب شده‌اند.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان اضافه کرد:این طرح به صورت پایلوت در گلستان و پنج استان دیگر اجرا خواهد شد.

کمانگری ادامه داد:هم اکنون یک میلیون و ۶۶۳ هزار بیمه شده سلامت در گلستان وجود دارد که عمده ترین آن در صندوق روستاییان با ۸۳۶ هزار و ۵۷۵ نفر است که به صورت رایگان بیمه شده اند.

وی افزود:در صندوق بیمه همگانی ۱۴۲ هزار و ۳۶۴ نفر، در بخش کارکنان دولت ۱۱۹ هزار و ۲۱۵ نفر، سایر اقشار ۵۹ هزار و ۸۶۷ نفر و صندوق ایرانیان پنچ هزار و ۹۱۶ نفر بیمه شده اند.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان بیان کرد:افراد می توانند برای تمدید دفترچه خود به دفاتر پیشخوان و سامانه شهروندی بیمه سلامت مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید