کد خبر:2935
پ

۵۰۰ فقره تسهیلات ودیعه مسکن در گلستان پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان گفت: در سال جاری تقاضا برای ودیعه مسکن در گلستان افزایش یافته و تاکنون ۵۰۰ مورد پرداخت و ۷۵۰ نفر هم در نوبت دریافت این تسهیلات هستند.فاطمه کرامت به گزارش تحرک نو،عیسی بابایی اظهار کرد: در سال ۹۹ اتفاقات خوبی در زمینه مسکن در گلستان افتاده و بیش از […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان گفت: در سال جاری تقاضا برای ودیعه مسکن در گلستان افزایش یافته و تاکنون ۵۰۰ مورد پرداخت و ۷۵۰ نفر هم در نوبت دریافت این تسهیلات هستند.
فاطمه کرامت به گزارش تحرک نو،عیسی بابایی اظهار کرد: در سال ۹۹ اتفاقات خوبی در زمینه مسکن در گلستان افتاده و بیش از پنج هزار خدمات مسکن شامل احداث، مرمت، خرید، سرویس بهداشتی، عایق بام، لوله کشی گاز و مسکن محرومان ارائه شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان با بیان اینکه امسال هزار و ۲۰۰ خانوار مددجوی نیازمند دریافت خدمات مسکن، شناسایی شده اند، افزود: دو طرح ویژه مسکن با سپاه و بنیاد علوی در گلستان اجرا خواهد شد.
وی توضیح داد: طی تفاهمنامه کمیته امداد با سپاه در کشور ۴۰ هزار واحد مسکونی ساخته خواهد شد که سهم گلستان هزار و ۷۵۰ واحد است و تاکنون ۵۰۰ پروانه ساختمان اخذ و کار احداث آغاز شده است.
طبق گفته بابایی به هر واحد ۵۰ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شده و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سازمان مستضعفان هم در این طرح مشارکت خواهند کرد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان ادامه داد: یک پروژه ۳۰۰ واحد هم در مراوه تپه با کمک بنیاد علوی در حال احداث احداث است که امسال اجرایی خواهد شد.
وی گفت: در سال جاری تقاضا برای ودیعه مسکن هم افزایش پیدا کرده و تا سقف ۲۰ میلیون تومان بابت اجاره و رهن خانه پرداخت می‌شود که تاکنون ۵۰۰ مورد پرداخت شده و ۷۵۰ نفر هم در نوبت دریافت هستند.
بابایی بیان کرد: در سال گذشته مبلغ ۸۸ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به ۱۲ هزار نفر پرداخت کردیم که امسال تاکنون ۲۱ میلیارد تومان پرداخت شده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید