کد خبر:11363
پ
فرمانده سپاه گرگان:

۵۰۰ برنامه طی هفته دفاع مقدس در گرگان برگزار می شود

فرمانده سپاه گرگان از برگزاری ۵۰۰ برنامه طی ایام دفاع مقدس در شهرستان خبر داد. سرهنگ علی دیلم در نشست خبری با رسانه ها که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: از دوران دفاع مقدس می توان به عنوان روزهای کار کردن بدون منت، یکرنگی و یکدلی همه افراد در همه سطوح […]

فرمانده سپاه گرگان از برگزاری ۵۰۰ برنامه طی ایام دفاع مقدس در شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی دیلم در نشست خبری با رسانه ها که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: از دوران دفاع مقدس می توان به عنوان روزهای کار کردن بدون منت، یکرنگی و یکدلی همه افراد در همه سطوح یاد کرد.
فرمانده سپاه گرگان افزود: همچنین از درس ها و تجارب دوران دفاع مقدس می توان در اتفاقات روزمره و جاری زندگی بهره برد.
وی در ادامه افزود: برای امسال، اجرای ۵۰۰ برنامه طی این ایام پیش بینی شده است که از این تعداد ۵۰ عنوان برنامه به صورت ویژه برگزار می شود.
فرمانده سپاه گرگان بیان کرد: افتتاحیه خانه محروم، کلنگ‌زنی احداث ساختمان پایگاه بسیج، رزمایش کمک مومنانه، حضور منسجم و یکپارچه حلقه‌های صالحین در نماز جمعه، برگزاری یادواره شهدا در سه سطح شهرستانی، حوزه ای و محله ای از جمله برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در گرگان است.
سرهنگ دیلم اضافه کرد: همچنین از دیگر برنامه های این ایام می توان به نواختن زنگ ایثار و شهادت در مدارس، عطر افشانی مزار شهدا در شهرها و روستاهای شهرستان، تجلیل از رزمندگان پشت جبهه و اعزام گروه های جهادی شهید رهنمون برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی به مناطق محروم اشاره کرد.
وی در خاتمه از برگزاری مراسم رژه روز ۳۱ شهریور در مرکز استان خبر داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید