کد خبر:7541
پ

۲ مجتمع خدماتی رفاهی و یک پروژه آسفالت در غرب گلستان بهره برداری شد

همزمان با نخستین روز از ایام مبارک دهه فجر و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان، فرماندار بندرگز و سایر مسوولان استانی و شهرستانی بصورت متمرکز از ۳ پروژه عمرانی حوزه شهرستان بندرگز در غرب استان بهره برداری بعمل آمد. رئیس اداره راهداری […]

همزمان با نخستین روز از ایام مبارک دهه فجر و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان، فرماندار بندرگز و سایر مسوولان استانی و شهرستانی بصورت متمرکز از ۳ پروژه عمرانی حوزه شهرستان بندرگز در غرب استان بهره برداری بعمل آمد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های کردکوی و بندرگز در حاشیه مراسم افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی بندرگز گفت: دو مجتمع خدماتی رفاهی بختیاری و دایی با هزینه کرد هر کدام به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان به همراه رمپ ورودی و خروجی آنها با مبلغ ۲ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در محدوده بزرگراه کردکوی _گلوگاه به بهره برداری رسید.
به گفته احمد کوثری، همچنین بهره برداری از ۷٫۵ کیلومتر آسفالت بزرگراه گرگان-کردکوی-نوکنده با هزینه ۹٫۵ میلیارد تومان از دیگر پروژه های حوزه شهرستان بندرگز بوده است.
شهرستان بندرگز دارای ۱۶۰ کیلومتر انواع راه و ۵ شرکت حمل و نقل مسافری و باری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =

کلید مقابل را فعال کنید