کد خبر:1973
پ

۲۶۰۰ دانشجو در گلستان از بنیاد شهید خدمات دریافت می کنند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت:دو هزار و ۶۰۰ دانشجو در گلستان از بنیاد شهید خدمات دریافت می کنند. به گزارش تحرک نو؛اسرافیل وزیری اظهارکرد:بنیاد شهید خدمات فرهنگی، آموزشی، ورزشی، اردویی و غیره را به جامعه هدف ارائه کرده و در زمینه فرهنگ شهید و شهادت اتفاقات خوبی را شاهد بودیم. مدیرکل […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت:دو هزار و ۶۰۰ دانشجو در گلستان از بنیاد شهید خدمات دریافت می کنند.

به گزارش تحرک نو؛اسرافیل وزیری اظهارکرد:بنیاد شهید خدمات فرهنگی، آموزشی، ورزشی، اردویی و غیره را به جامعه هدف ارائه کرده و در زمینه فرهنگ شهید و شهادت اتفاقات خوبی را شاهد بودیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت:به دو هزار و ۶۰۰ دانشجوی خانواده شهید و ایثارگر در سطح استان خدمات تحصیلی، آموزشی، کلاس های تقویتی و غیره ارائه می کنیم.

وی بیان کرد:در استخدامی اخیر مجوز جذب ۱۶ هزار نفر در کشور صادر شد که در گلستان حدود ۳۸۰ نفر در آن شرکت کردند.

وزیری ادامه داد:یکی از دغدغه های ایثارگران و خانواده های شهدا، مسکن بود که در سال گذشته اعتبارات خوبی اخذ و هم اکنون پشت نوبتی نداریم.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در خصوص اشتغال هم توضیح داد که در وام خوداشتغالی،مشاغل خانگی و کارفرمایی به تعهد خود عمل کرده و در سال جاری هم تاکنون ۴۰ میلیارد تومان پرونده تشکیل شده است.

طبق گفته وی چهار هزار شهید،هزار و ۲۰۰ آزاده و ۱۴ هزار جانباز در استان هستند که ۸۰ هزار نفر از خانواده های آن ها از ما خدمات دریافت می کنند.

وزیری عنوان کرد:سه هزار و ۶۰۰ جانباز در استان واجد شرایط واکسن کرونا بودند که هرکدام حداقل دوز اول را دریافت کرده اند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید