کد خبر:6723
پ

۲۰ آذر؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر

رئیس بسیج رسانه گلستان گفت: علاقه مندان شرکت در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر، تا روز بیستم آذر فرصت دارند آثار خود را در محورهای اعلام شده جشنواره ارسال کنند. به گزارش تحرک نو؛ محمد مهدی تجری در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد: علاقه مندان شرکت در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر، […]

رئیس بسیج رسانه گلستان گفت: علاقه مندان شرکت در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر، تا روز بیستم آذر فرصت دارند آثار خود را در محورهای اعلام شده جشنواره ارسال کنند.

به گزارش تحرک نو؛ محمد مهدی تجری در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد: علاقه مندان شرکت در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر، تا روز بیستم آذر فرصت دارند آثار خود را در محورهای اعلام شده جشنواره ارسال کنند.
وی با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره در هفته دوم دی ماه برگزار می‌شود گفت: تا کنون اهالی رسانه گلستان ۶۸ اثر در حوزه مکتوب و ۹۴ اثر در قالب های موشن گرافی، عکس و کلیپ به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند.
تجری بیان کرد: سال گذشته اهالی رسانه ۹۶۰ اثر به جشنواره ارسال کردند که از این تعداد ۸۰۰ اثر پذیرفته شد.

توجه ویژه جشنواره به حوزه تقریب مذاهب

وی با تاکید به اینکه در این دوره از جشنواره نگاه ویژه ای به آثار ارسال شده در حوزه تقریب مذاهب می شود، تصریح کرد: گلستان یک استان محوری در بخش تقریب مذاهب بوده و امسال میزبان اولین جشنواره ملی تقریب مذاهب است.
رئیس بسیج رسانه گلستان گفت: داوری جشنواره با همکاری ارشاد گلستان و به صورت کشوری خواهد بود.
وی تاکید کرد: موضوعات جشنواره به نحوی انتخاب شده است که رسانه‌های با موضوعات تخصصی هم بتوانند در این جشنواره شرکت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 20 =

کلید مقابل را فعال کنید