کد خبر:8188
پ

۱۶۳ اقامتگاه بوم‌گردی گلستان آماده میزبانی از ۵ هزار مسافر نوروزی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از آمادگی ۱۶۳ اقامتگاه بوم‌گردی استان با ظرفیت حدود ۵هزار نفر برای پذیرش مسافران نوروزی سال ۱۴۰۲ خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحرک نو؛ محمدجواد ساوری در گفتگو با رسانه ها اظهار کرد: در حال حاضر ۱۶۳ اقامتگاه بوم‌گردی در سطح استان فعال است که این تعداد […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از آمادگی ۱۶۳ اقامتگاه بوم‌گردی استان با ظرفیت حدود ۵هزار نفر برای پذیرش مسافران نوروزی سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحرک نو؛ محمدجواد ساوری در گفتگو با رسانه ها اظهار کرد: در حال حاضر ۱۶۳ اقامتگاه بوم‌گردی در سطح استان فعال است که این تعداد واحد با ظرفیت حدود پنج‌هزارنفری در ایام نوروز پیش رو آماده میزبانی از مسافران نوروزی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان خاطرنشان کرد: مراکز اقامتی و واحدهای بوم‌گردی استان در طول ایام سال جاری علاوه بر حضور در دوره‌های آموزشی و تجربه حاصل از رکود دوره شیوع کرونا ویروس، آمادگی لازم برای پذیرش گردشگران را دارند. این اداره‌کل با کمک و همراهی فعالان بخش خصوصی گردشگری استان در نوروز ۱۴۰۲ با توجه به برنامه‌های پیش‌بینی‌شده ازجمله جشنواره‌های اقتصاد و روستا و نوروزگاه‌ها تلاش می‌کند تا زمان توقف مسافران را در استان افزایش دهد.

وی اظهار امیدواری کرد به برکت ماه مبارک رمضان و تلاش همه دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان و ارائه خدمات مطلوب توسط مراکز اقامتی و اقامتگاه‌های بوم‌گردی شاهد استقبال گردشگران در تأسیسات گردشگری و مراکز اقامتی استان باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید