کد خبر:3039
پ

۱۰ هزار واحد مسکونی در سال ۱۴۰۰ تحویل مددجویان امداد خواهد شد

رئیس واحد مسکن کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت:تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد مستضعفان داشتیم که طی آن ۱۰ هزار واحد مسکونی را در سال ۱۴۰۰ تحویل خواهیم داد. به گزارش روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد گلستان، احمدرضا دالوند پیش از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی مراوه‌تپه گفت:نیاز مسکن امروزه یکی از […]

رئیس واحد مسکن کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت:تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد مستضعفان داشتیم که طی آن ۱۰ هزار واحد مسکونی را در سال ۱۴۰۰ تحویل خواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد گلستان، احمدرضا دالوند پیش از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی مراوه‌تپه گفت:نیاز مسکن امروزه یکی از چالش های خانواده‌ها است که بر اساس آمار راه و شهرسازی بین ۴۰ تا ۶۰ درصد هزینه هر خانوار صرف مسکن می‌شود.

وی افزود:بر همین اساس کمیته امداد برنامه توانمندسازی مددجویان را طراحی کرده که یکی از شاخصه‌های آن بحث مسکن است.

وی اذعان کرد:در کمیته امداد در بخش مسکن در سال جاری نویدهای خوبی را خواهیم داشت و برای این کار برنامه ریزی شده و تسهیلات قرض الحسنه و زمین رایگان در اختیار مددجویان قرار می گیرد.

وی بیان کرد:بر اساس صحبت های اولیه در بازه زمانی چهار ساله،کل نیازهای مسکن مددجویان کشور برطرف خواهد شد.

رئیس واحد مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) اضافه کرد: تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد مستضعفان داشتیم که طی آن ۱۰ هزار واحد مسکونی را در سال ۱۴۰۰ تحویل خواهیم داد.

دالوند اظهارکرد:مقدمات ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی را با همت قرارگاه امام حسن (ع) سپاه فراهم کرده که ظرف یک ماه آینده برنامه عملیاتی آن آغاز خواهد شد.

دالوند با اشاره به توجه کمیته امداد به مناطق محروم و ایتام گفت: تفاهم نامه ساخت هزار واحد مسکونی با صندوق توسعه ملی برای ساخت مسکن ایتام داشته‌ایم و همچنین هزار واحد هم در سال گذشته آغاز شده که هم اکنون در پایان کار است.

وی اضافه کرد:حدود ۱۶ هزار واحد مسکونی محرومان را در سه استان با همکاری برنامه و بودجه و برنامه‌ریزی کردیم که ۹ هزار واحد آن تاکنون تکمیل شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید