کد خبر:6467
پ

یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس فراخوان داد

ناشران فعال در حوزه های دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مقاومت و پایداری می توانند از سوم تا هشتم آبان ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت نام در یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس اقدام کنند. فرگل زندی به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به نقل از […]

ناشران فعال در حوزه های دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مقاومت و پایداری می توانند از سوم تا هشتم آبان ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت نام در یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس اقدام کنند.
فرگل زندی به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به نقل از خانه کتاب و ادبیات ایران، یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس در راستای توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از نوزدهم تا بیست و هفتم آبان ماه ۱۴۰۱ بصورت حضوری در شهر مقدس قم برگزار می شود.
ناشران سراسر کشور که در حوزه های دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مقاومت و پایداری کتاب منتشر می کنند از سوم تا هشتم آبان ماه ۱۴۰۱فرصت دارند با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت نام در یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس اقدام کنند.
ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس می توانند با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۶۳۶۳ و داخلی های ۳۲۱ ،۳۲۰ و ۳۱۹ تماس بگیرند.

https://golestan.farhang.gov.ir/fa/news/660211

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید