کد خبر:2069
پ

گلستان آمادگی کامل در راستای سرمایه گذاری شرکت جوین را دارد

استاندار گلستان گفت: گلستان آمادگی کامل در راستای سرمایه گذاری شرکت جوین را دارد. به گزارش تحرک نو،هادی حق شناس در جلسه پیگیری سرمایه گذاری شرکت جوین خراسان رضوی،اظهار کرد:با توجه به ارسال بیش از ۱۵۸ هزار تن چغندر قند از گلستان به کارخانه قند و شکر جوین گلستان آمادگی کامل در راستای سرمایه گذاری […]

استاندار گلستان گفت: گلستان آمادگی کامل در راستای سرمایه گذاری شرکت جوین را دارد.

به گزارش تحرک نو،هادی حق شناس در جلسه پیگیری سرمایه گذاری شرکت جوین خراسان رضوی،اظهار کرد:با توجه به ارسال بیش از ۱۵۸ هزار تن چغندر قند از گلستان به کارخانه قند و شکر جوین گلستان آمادگی کامل در راستای سرمایه گذاری شرکت جوین را دارد.

وی افزود:آمادگی ارایه زمین در عرصه منطقه آزاد اینچه برون و یا بیرون از این منطقه داریم که شرکت سرمایه گذاری جوین با منطقه آزاد موافقت دارد.

استاندار گفت:ایجاد کارخانه قند و شکر در استان مانع تردد بیش از ۸ هزار کامیون در جاده،کاهش مشکل انتقال،رشد اشتغال و ایجاد ارزش افزوده چغندر قند در استان می شود.

حق شناس بیان کرد: آب مورد نیاز برای کشت ۳۷۰۰ هکتار چغندر قند در حاشیه تالاب های آلاگل و آلما گل قبل از ورود به تالاب تامین شود و همچنین با ملاحظه حفظ حق آبه تالاب ها از سرریز آب تالاب نیز برای کشت استفاده شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید