کد خبر:8682
پ

کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز اول پروژه ۸۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر خان ببین

کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز اول پروژه ۸۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر خان ببین با حضور دکتر زنگانه استاندار گلستان و معاونین بنیاد مسکن کشور مهندس جودی و مهندس صالحی و مهندس کوهساری نماینده مردم رامیان و آزادشهر به زمین زده شد. به گزارش  فرگل نیوز، کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز اول پروژه ۸۰ […]

کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز اول پروژه ۸۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر خان ببین با حضور دکتر زنگانه استاندار گلستان و معاونین بنیاد مسکن کشور مهندس جودی و مهندس صالحی و مهندس کوهساری نماینده مردم رامیان و آزادشهر به زمین زده شد.
به گزارش  فرگل نیوز، کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز اول پروژه ۸۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر خان ببین با حضور دکتر زنگانه استاندار گلستان و معاونین بنیاد مسکن کشور مهندس جودی و مهندس صالحی و مهندس کوهساری نماینده مردم رامیان و آزادشهر به زمین زده شد.
بر اساس این گزارش، این پروژه در زمینی به مساحت ۹ هزار متر مربع در ۲۰ بلوک و در مدت ۲ سال اجرایی خواهد شد و اعتبار پیش بینی شده برای فاز اول این پروژه شامل ۴۰ واحد، قریب به ۳۰ میلیارد تومان است.
استاندار گلستان در این مراسم اظهار کرد: تامین زمین در استان‌های شمالی به عنوان یکی از چالش‌های بزرگ در اجرای نهضت ملی مسکن است که در اقدامی جهادی در استان گلستان تمامی زمین‌های مورد نیاز اجرای نهضت ملی مسکن در روستاهای استان تامین شده و در اجرای این طرح در شهرها نیز زمین مورد نیاز برای دو سال اجرای طرح تامین شده است.
علی‌محمد زنگانه با تقدیر از حمایت‌های ملی انجام شده در اجرای نهضت ملی مسکن در گلستان بیان کرد: خوشبختانه طی فعالیت‌های شبانه‌روزی و با وحدت مثال زدنی دستگاه‌های مرتبط در اجرای نهضت ملی مسکن، استان گلستان از جایگاه ۲۳ به ۱۳ در اجرای این طرح در کشور رسیده است.
وی اضافه کرد: با تامین زمین سرعت اجرای پروژه نهضت ملی مسکن در گلستان چه به صورت سالانه و چه در مجموع ۴ ساله افزایش خواهد یافت.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه تلاش ما بر این است سهمیه ساخت مسکن ملی برای محرومان افزایش یابد، تاکید کرد: ما در تلاشیم بتوانیم سطح تسهیلات برای نهضت ملی مسکن را افزایش دهیم و پرداخت نیز به صورت پلکانی انجام شود.
زنگانه گفت: در حال حاضر اجرای ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی حمایتی در حال انجام است و تفاهم نامه ساخت ۲ هزار واحد دیگر نیز منعقد شد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید