کد خبر:15061
پ
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت:

پیش بینی خرید تضمینی گندم یک میلیون تن در گلستان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت:پیش بینی خرید تضمینی گندم امسال افزون بر یک میلون تن از سوی کشاورزان استان به ۳۰ مرکز خرید در ۱۴ شهرستان تحویل داده شود. به گزارش  تحرک‌نو از گرگان، روح‌الله مهری روز یکشنبه در محل خرید تضمینی گندم در سیلوی گرگان درجمع خبرنگاران اظهار کرد: برای جلوگیری از […]


مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت:پیش بینی خرید تضمینی گندم امسال افزون بر یک میلون تن از سوی کشاورزان استان به ۳۰ مرکز خرید در ۱۴ شهرستان تحویل داده شود.
به گزارش  تحرک‌نو از گرگان، روح‌الله مهری روز یکشنبه در محل خرید تضمینی گندم در سیلوی گرگان درجمع خبرنگاران اظهار کرد: برای جلوگیری از ایجاد صف‌های طولانی جک تخلیه در مراکز خرید تضمینی دولتی و پر تردد استان ایجاد شده است.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان افزود: با توجه به بارش ها و افزایش محصول گندم بمنظور تسهیل در تخلیه بار در مراکز خرید با تمهیدات اندیشیده شده این اداره کل و بکارگیری جک‌های تخلیه در گرگان ، گنبدکاووس، علی آبادکتول، کلاله و گالیکش، دغدغه رانندگان برطرف می‌شود.
به گفته وی؛ در شرایط عادی کار برداشت گندم از کشتزارهای استان گلستان با مساعد بودن شرایط آب و هوایی از اوایل خردادماه آغاز و تا مرداد ماه ادامه می‌یابد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید