کد خبر:7775
پ

پنج پروژه شرکت برق منطقه‌ای در گنبدکاووس افتتاح شد

بهره‌برداری از پنج پروژه شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان با اعتبار ۲۳۰ میلیارد تومان در شهرستان ۴۱۱ هزار نفری گنبدکاووس آغاز شد. به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که روز دوشنبه در ایستگاه ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت فجر گنبدکاووس برگزار شد، مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان گفت: امسال این شرکت […]

بهره‌برداری از پنج پروژه شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان با اعتبار ۲۳۰ میلیارد تومان در شهرستان ۴۱۱ هزار نفری گنبدکاووس آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که روز دوشنبه در ایستگاه ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت فجر گنبدکاووس برگزار شد، مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان گفت: امسال این شرکت برای دهه فجر ۱۱ پروژه آماده بهره‌برداری به ارزش ۲۶۲ میلیارد تومان دارد که پنج طرح بزرگ آن به ارزش ۲۳۰ میلیارد تومان مختص گنبدکاووس است.

کوروش موسوی تاکامی افزود: ایح‌ها شامل احداث ۲ خط ۲۳۰ و ۶۳ کیلوولت، احداث فونداسیون خط ۶۳ کیلوولت و ساخت خطوط اطراف ایستگاه ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت فجر گنبدکاووس و همچنین افزایش ظرفیت پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت داشلی‌برون است.

وی بابیان اینکه با افتتاح این پروژه‌ها پایداری شبکه برق در گنبدکاووس و نواحی شرقی گلستان افزایش می‌یابد، اضافه کرد: در سال‌های قبل نوسانات و ضعف ولتاژ برق دراین منطقه زیاد بود به همین علت اقدامات خوبی برای رفع آن توسط شرکت توانیر انجام شد.

موسوی تاکامی ادامه داد: تابستان امسال خاموشی خاصی در گنبدکاووس و شرق گلستان نداشتیم و با پروژه‌های افتتاح شده امروز و برخی طرح‌هایی که در کوتاه، میان و بلند مدت در دست اقدام داریم، در سال‌های آینده هم قطع برق نخواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید