کد خبر:15334
پ

پسران بسکتبالیست بازرگانی آریا،سکوی سوم لیگ نوجوانان کشور را به خود اختصاص دادند

پسران بسکتبالیست بازرگانی آریا، نماینده شایسته هیئت بسکتبال شهرستان گرگان، سکوی سوم لیگ نوجوانان کشور را به خود اختصاص دادند. به گزارش تحرک نو، این تیم با هدایت هادی دهقان، مجتبی بنی عقیل و صابر مخدومی ، در بازی حساس رده بندی با نتیجه نزدیک ۷۰ بر ۶۷ مقابل تیم گلگهر سیرجان به پیروزی رسید. […]

پسران بسکتبالیست بازرگانی آریا، نماینده شایسته هیئت بسکتبال شهرستان گرگان، سکوی سوم لیگ نوجوانان کشور را به خود اختصاص دادند.

به گزارش تحرک نو، این تیم با هدایت هادی دهقان، مجتبی بنی عقیل و صابر مخدومی ، در بازی حساس رده بندی با نتیجه نزدیک ۷۰ بر ۶۷ مقابل تیم گلگهر سیرجان به پیروزی رسید.

این دوره از مسابقات که از مهرماه سال گذشته آغاز شده بود، با حضور بیش از ۵۰ تیم از سراسر کشور، رقابتی سخت و دشوار را برای شرکت‌کنندگان رقم زد.

تیم بازرگانی آریا گرگان، پس از برگزاری ۲۰ بازی و با کسب ۱۸ برد و تنها ۲ باخت، توانست به مرحله نهایی و جمع چهار تیم برتر راه یابد.

مرحله نهایی این دوره از مسابقات، با حضور تیم‌های بازرگانی آریا گرگان، طبیعت اسلامشهر، گلنور اصفهان و گلگهر سیرجان، از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ تیرماه و به میزبانی گلگهر سیرجان برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید