کد خبر:10399
پ

پارک بانوان گرگان در هفته دولت افتتاح می شود

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری استان گلستان گفت: پارک بانوان شهر گرگان که در گذشته از زیر ساخت های مناسب برخوردار نبود، با اعتبار شش میلیاردی که توسط شهرداری و از محل مصوبات سفر رئیس جمهور در این محیط هزینه شد، مناسب سازی و در هفته دولت افتتاح خواهد شد. به گزارش تحرک […]

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری استان گلستان گفت: پارک بانوان شهر گرگان که در گذشته از زیر ساخت های مناسب برخوردار نبود، با اعتبار شش میلیاردی که توسط شهرداری و از محل مصوبات سفر رئیس جمهور در این محیط هزینه شد، مناسب سازی و در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

به گزارش تحرک نو؛ آزاده رجبی در قرارگاه خبری شهید همدانی که به مناسبت هفته دولت در استانداری گلستان تشکیل شده، اظهار کرد: جمعیت بانوان  گلستانی ۹۹۸ هزار و ۴۷ نفر است اما متاسفانه زیر ساخت های متناسب با این جمعیت در استان وجود ندارد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان افزود: پارک بانوان شهر گرگان که در گذشته از زیر ساخت های مناسب برخوردار نبود،  با اعتبار شش میلیاردی که توسط شهرداری و از محل مصوبات سفر رئیس جمهور در این محیط هزینه شد، مناسب سازی و در هفته دولت افتتاح می شود.

به گفته وی، پارک بانوان گنبد دهه فجر  افتتاح خواهد شد.

رجبی گفت: با توجه به گسترش فضای آپارتمانی در دو شهر گرگان و گنبد کاووس تلاش می کنیم برای ایجاد شرایط نشاط بانوان در این دو شهر بیشتر تلاش کنیم.

وی گفت: در دولت نهم و دهم ۱۳ سالن مخصوص بانوان و دختران در استان گلستان ساخته شد که در سال های بعد این سالن ها مورد استفاده آقایان هم قرار می گرفت.

وی اضافه کرد: موفق شده ایم سه سالن از این تعداد را مجددا به بانوان برگردانیم و سعی می کنیم در هر شهرستان یک سالن ورزشی مختص بانوان داشته باشیم.

وی بیان کرد: در حالی که میانگین سن ازدواج مردان در کشور ۲۷.۸ است، این میانگین در گلستان ۲۹.۳۸ بوده و از این حیث رتبه پنجم به لحاظ بحران را در کشور دارا هستیم.

رجبی تصریح کرد: سال گذشته سه هزار و ۳۹۴ نفر وام امکان دریافت وام ازدواج را داشتند که از این تعداد ۲۳ هزار نفر وام در یافت کردند.

به گفته وی، تنها استانی در کشور هستیم که کتاب زنان تاثیر گذار استان را تألیف کرده ایم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید