کد خبر:1717
پ

ورودی های شهرستان بندرگز بسته است

فرماندار بندرگز گفت : از عصر امروز ۲۹تیر اسفند همه ورودی‌‏های این شهرستان کنترل شده و امکان ورود مسافران به این شهرستان وجود ندارد. حسین احمدی با اعلام این خبر اظهار کرد : براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا استان گلستان ، ورودی‌‏های شهرستان بندرگز به ویژه از سمت مازندران ( پلیس راه نوکنده) که […]

فرماندار بندرگز گفت : از عصر امروز ۲۹تیر اسفند همه ورودی‌‏های این شهرستان کنترل شده و امکان ورود مسافران به این شهرستان وجود ندارد.

حسین احمدی با اعلام این خبر اظهار کرد : براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا استان گلستان ، ورودی‌‏های شهرستان بندرگز به ویژه از سمت مازندران ( پلیس راه نوکنده) که از محورهای پرتردد استان به شمار می‌رود با حضور نیروهای انتظامی و جمعیت هلال و احمر کنترل خواهد شد.

وی یادآور شد: باتوجه به دستورالعمل استانی ، ممنوعیت حضور در کلیه تفرجگاهها، پارکها و بوستانها و اماکن مذهبی و سالن ورزشی در این شهرستان دوباره اعمال شده و فعالیت تالارها و رستوران ها و همچنین برگزاری هر گونه مراسم و تجمع و نمازهای جمعه و جماعات نیز تا اطلاع بعدی ممنوع است.

فرماندار بندرگز اضافه کرد : راه‌های دسترسی به سواحل شهرستان نیز مسدود خواهد بود.

احمدی مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا ویروس را لازم اجرا دانست و تصریح کرد: حوزه قضایی با کسانی که مصوبات را اجرا نکنند و به آنها عمل نکنند در هر سطحی برخورد می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید