کد خبر:3250
پ

هزینه ۱۴۰ میلیاردی برای رمدسیویر در گلستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از هزینه ۱۴۰ میلیارد تومانی برای داروی رمدسیویر در گلستان خبر داد و گفت: می توانستیم با این هزینه یک بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی در گلستان بسازیم. عبدالرضا فاضل در آیین تجلیل از پزشکان عرصه سلامت اظهارکرد:در ۱۸ ماه از بحران کرونا بیمه سلامت در حوزه درمان کمک زیادی به دانشگاه […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از هزینه ۱۴۰ میلیارد تومانی برای داروی رمدسیویر در گلستان خبر داد و گفت: می توانستیم با این هزینه یک بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی در گلستان بسازیم.

عبدالرضا فاضل در آیین تجلیل از پزشکان عرصه سلامت اظهارکرد:در ۱۸ ماه از بحران کرونا بیمه سلامت در حوزه درمان کمک زیادی به دانشگاه کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود:طی بحران کرونا ۱۴۰ میلیارد تومان در زمینه داروی رمدسیویر هزینه شده که می توانستیم با آن بیمارستان ۱۱۰ تختخوابه بسازیم.

وی ادامه داد:نزدیک به ۵۰۰ پزشک در گلستان با بیمه سلامت قرارداد داشته و باید این تعداد افزایش یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از آمادگی دانشگاه و مراکز درمانی استان برای مقابله با پیک ششم کرونا خبر داد و گفت:با توجه به تجربه پیک پنجم این آمادگی در بیمارستان‌های استان برای مقابله با این ویروس وجود دارد و تمام تجهیزات و امکانات لازم پیش بینی شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید