کد خبر:5352
پ

نتیجه تفکیک وزارت صمت، بلاتکلیفی صنعتگران است

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ضمن ابراز مخالفت با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت که نتیجه تفکیک وزارت صمت، تحمیل هزینه سنگین به دولت و مردم و بلاتکلیفی چند ساله صنعتگران است. 🔹ئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ضمن ابراز مخالفت با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت که […]

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ضمن ابراز مخالفت با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت که نتیجه تفکیک وزارت صمت، تحمیل هزینه سنگین به دولت و مردم و بلاتکلیفی چند ساله صنعتگران است.

🔹ئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ضمن ابراز مخالفت با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت که نتیجه تفکیک وزارت صمت، تحمیل هزینه سنگین به دولت و مردم و بلاتکلیفی چند ساله صنعتگران است.

🔹عبدالوهاب سهل آبادی با بیان اینکه قرار بود در وزارت صمت دولت کوچک و چابک و به کار مردم سرعت بخشیده شود و همچنین کار صنعتگران تسهیل شود، تصریح کرد: اما هیچ کدام از موارد محقق نشد بلکه هزینه‌ها بیشتر هم شد و همان زمان هم مخالف تغییر بودیم.

🔹وی ضمن ابراز مخالفت با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، اظهار کرد: احیای وزارت بازرگانی هزینه‌های سنگینی را برای دولت دارد که در نهایت به مردم تحمیل می‌شود.

🔹رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران افزود: اگر مدیریت بر توزیع و بازرگانی درست انجام نمی‌شود، دلیل نمی‌شود که فورا دو وزارتخانه را از هم تفکیک کنند. چرا که نتیجه آن حداقل دو تا سه سال بلاتکلیفی صنعتگران است تا هر کسی در جای خود قرار گیرد و مسئولیت بخش‌های مختلف مشخص شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =

کلید مقابل را فعال کنید