کد خبر:2184
پ

ممنوعیت تردد در محور ناهارخوران تا پایان هفته

فرماندار گرگان از ممنوعیت تردد در محور ناهارخوران در پایان هفته خبرداد. به گزارش تحرک‌نو،محمد حمیدی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد:با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان، در پایان این هفته،روزهای پنجشنبه و جمعه مسیر سواره ناهارخوران از بعدازظهر مسدود خواهد شد. طبق گفته فرماندار گرگان تردد در این مسیر توسط پلیس راهور و […]

فرماندار گرگان از ممنوعیت تردد در محور ناهارخوران در پایان هفته خبرداد.

به گزارش تحرک‌نو،محمد حمیدی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد:با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان، در پایان این هفته،روزهای پنجشنبه و جمعه مسیر سواره ناهارخوران از بعدازظهر مسدود خواهد شد.

طبق گفته فرماندار گرگان تردد در این مسیر توسط پلیس راهور و نیروی انتظامی کنترل خواهد شد.

وی تأکید کرد:طرح محدودیت تردد پلاک‌های غیربومی و ممنوعیت تردد شبانه در شهرستان گرگان هم به صورت مستمر در حال اجرا است و طی دو روز گذشته تعداد ١٠٩ خودرو با پلاک غیربومی جریمه یک میلیون تومانی و ۵٣۶ خودرو هم به دلیل ممنوعیت تردد شبانه جریمه ۲۰۰ هزار تومانی شدند.

حمیدی اضافه کرد:با توجه به ممنوعیت توقف و اتراق در محور ناهارخوران تعداد ١٧۶ خودرو هم به دلیل عدم تمکین از اجرای مصوبات اعمال قانون شدند.

فرماندار گرگان تصریح کرد:برخورد با پلاک‌های غیربومی با جدیت در دستور کار پلیس راهور قرار دارد و از همه مسافرین تقاضا می‌شود از ورود به شهر گرگان و توقف و اتراق در محور ناهارخوران خودداری کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید