کد خبر:15316
پ
مدیردرمان تامین اجتماعی گلستان:

مشکلی در بخش های درمانی و خصوصی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی وجود ندارد

مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان گفت: مشکلی در بخش های درمانی و خصوصی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی وجود ندارد. رمضان زینلی در گفتگو با خبرنگار گلستان فردا اظهارکرد: بیش از ۲۶۰ میلیارد تومان مطالبات طرفهای قرارداد بیمارستان‌های خصوصی و پاراکلینیک در هفته گذشته پرداخت شد. مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان افزود: سازمان تامین اجتماعی […]

مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان گفت: مشکلی در بخش های درمانی و خصوصی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی وجود ندارد.

رمضان زینلی در گفتگو با خبرنگار گلستان فردا اظهارکرد: بیش از ۲۶۰ میلیارد تومان مطالبات طرفهای قرارداد بیمارستان‌های خصوصی و پاراکلینیک در هفته گذشته پرداخت شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان افزود: سازمان تامین اجتماعی مطالبات بخش های خصوصی را تا پایان بهمن ماه پرداخت کرد و مابقی ماهها را از طریق تهاتر ۳۰ درصدی پرداخت خواهد کرد.
وی تصریح کرد: فضای آرامش در حوزه درمان اکنون در استان به حالت عادی برگشته است.

گفتنی است؛ مراکز درمانی و بیمارستان های خصوصی از اردیبهشت امسال با تامین اجتماعی لغو قرارداد کرده بودند.

در پی تماس تعدادی از شهروندان گرگان وگنبد مبنی بر اینکه بیمارستان های فلسفی، مسعود، کاپری، موسوی و دو بیمارستان خصوصی برزویه و بسکی در گنبد از اردیبهشت ما امسال با تامین اجتماعی لغو قرارداد کرده بودند و بیمارانی که برای درمان و عمل جراحی مراجعه می کردند را با ویزیت آزاد پذیرش می کردند اما اکنون این مشکل در سطح بیمارستان های خصوصی استان با پرداخت بدهی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان رفع شد.

علت نپذیرفتن بیماران بدهکاری تامین اجتماعی استان گلستان به بیمارستان های خصوصی استان عنوان شده بود.

این موضوع دو ماه بود که باعث سردرگمی و ناراحتی بسیاری از بیماران شده بود و می طلبید که تامین اجتماعی استان که خود را دومین تامین کننده درمان بعد از دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان می‌داند و مدعی است که طلبکار بزرگ و بدهکار کوچک است، بیش از این موضوع را حل و فصل می کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

کلید مقابل را فعال کنید