کد خبر:8693
پ

مشترکین گرامی شرکت گاز استان گلستان شکایات و مطالبات خود را با شماره تماس ۱۵۹۴ اعلان نمایند

سید جلال ابوالقاسمی رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان با بیان خبر فوق از اعلان شماره تماس با کد خدماتی ۱۵۹۴ در شرکت گاز خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان ، وی در این رابطه گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و تسریع در پیگیری و مرتفع نمودن مشکلات و مطالبات […]

سید جلال ابوالقاسمی رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان با بیان خبر فوق از اعلان شماره تماس با کد خدماتی ۱۵۹۴ در شرکت گاز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان ، وی در این رابطه گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و تسریع در پیگیری و مرتفع نمودن مشکلات و مطالبات مردمی ، به منظور ارائه خدمات مطلوب در حوزه مشتریان و پاسخگویی یکپارچه و مناسب در بخش های مشترکین و متقاضیان گاز سطح استان گلستان بویژه در بخش صنعتی ،تلفن گویا با کد خدماتی شماره ۱۵۹۴ راه اندازی شده و قابل بهره برداری می باشد.

وی تصریح کرد: از این پس همکاران ، متقاضیان و مشترکین عزیز استان می توانند با گرفتن شماره تلفن گویای چهار رقمی ۱۵۹۴ از طریق تلفن های ثابت یا همراه (بدون گرفتن کد) با شرکت گاز ارتباط برقرار نمایند و از ۴ مورد خدمت برنامه ریزی شده آن و انتخاب شماره داخلی مورد نظر، خدمات خود را مشخص و درخواست خود اعلان نمایند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید