کد خبر:15015
پ
معاون وزیر در گرگان؛

مشارکت ۶۰ درصدی خیران در امر مدرسه سازی

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: خیران ۶۰ درصد در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند. به گزارش تحرک‌نو از گرگان، حمیدرضا خان محمدی در بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گلستان در کانون طه اظهارکرد: خیران ۶۰ درصد در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند. وی بیان کرد: در دولت سیزدهم یک […]

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: خیران ۶۰ درصد در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند.

به گزارش تحرک‌نو از گرگان، حمیدرضا خان محمدی در بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گلستان در کانون طه اظهارکرد: خیران ۶۰ درصد در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند.

وی بیان کرد: در دولت سیزدهم یک هزار میلیارد تومان در امر مدرسه سازی در گلستان هزینه شده است.

رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور افزود: بواسطه مسئولیت سازمانی همه مسئولین در استان گلستان در کنار هم، برای مدرسه تنها شعاری است که به عمل رسیده است.

وی با بیان اینکه این برنامه برای تجلیل از خیرین است، بیان کرد: گلستان رو بدلیل برای شرکت در جشنواره انتخاب کردم اینکه بخاطر هم افزایی و استعدادی که در جوانان، فرهنگیان،دختران و پسران این استان دیدم

 

وی عنوان کرد: مدرسه باید کانون تحول محله باشد، همه ضرورت ها باید در اختیار مدرسه باشند و بطور مداوم مدارس خدمت به محله دهند.

وی با بیان اینکه هم افزایی باعث رشد مدارس می شود، تصریح کرد: خیرین با حضور خود برای آینده سازی و ایران قوی که از مال و جان خود می گذرند شایسته تقدیر هستند که در این جشنواره مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

خان محمدی با بیان اینکه دست تک تک خیرین رو می بوسیم، گفت: خیرین نیکوکار علاوه بر اینکه مدرسه می سازند خود کنار مدارس می ایستند این نگاه مردمی سازی است که جنس کار مردمی این چنین است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید