کد خبر:6339
پ

مرگ سارق بر اثر برق گرفتگی در رامیان

فرمانده انتظامی شهرستان رامیان از مرگ یک سارق حین سرقت کابل بر اثر برق گرفتگی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ “ابوالفضل وزیری” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برق گرفتگی فردی در شهر خان ببین ، […]

فرمانده انتظامی شهرستان رامیان از مرگ یک سارق حین سرقت کابل بر اثر برق گرفتگی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “ابوالفضل وزیری” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برق گرفتگی فردی در شهر خان ببین ، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور پلیس در محل مورد نظر مشاهده شد شخصی به صورتی که سیم کابل برق در دست چپش بود در کنار ستون بر روی زمین به پشت افتاده بود که بلافاصله با عوامل اداره برق و اورژانس هماهنگی انجام که در صحنه حاضر شدند وسیم کابل برق را از دست سارق جدا شد و پس از معاینه مشخص شد که وی براثر برق گرفتگی فوت نموده است .
این مقام انتظامی در ادامه افزود : طی هماهنگی با مراجع قضایی جسد سارق مجهول الهویه به سرد خانه بیمارستان خانببین منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان رامیان در ادامه گفت : پس از بررسی های لازم سارق متوفی شناسایی و با انجام شگرد های خاص پلیسی سه نفر دیگر از همدستان وی نیز شناسایی و در اولین فرصت دستگیر و به مراجه قضایی تحویل شدند.
این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد مشکوک و یا قطعی ناگهانی برق در منطقه، بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید