کد خبر:4490
پ

محمد رعیت: تکمیل بانک اطلاعات کمک شایانی به شناسایی جوانان فعال فرهنگی می‌کند

محمد رعیت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: با رونمایی از بستر احصا بانک اطلاعات اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی؛ امکان شناسایی ظرفیت استان در این حوزه بخصوص برای نسل جوان ممکن شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، محمد رعیت با اشاره به اینکه همواره دغدغه‌ی […]

محمد رعیت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: با رونمایی از بستر احصا بانک اطلاعات اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی؛ امکان شناسایی ظرفیت استان در این حوزه بخصوص برای نسل جوان ممکن شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، محمد رعیت با اشاره به اینکه همواره دغدغه‌ی داشتن یک بانک اطلاعاتی کامل از جامعه‌ی فرهنگ، هنر، رسانه و اهالی قرآنی استان از دیرباز وجود داشته است، گفت: بسیار خرسندیم که بالاخره زیرساخت‌های لازم برای احصا اطلاعات جامعه‌ی هدفمان پدید آمده و می‌توانیم با تکمیل این بانک، خدمات مطلوب‌تری را به آن‌ها ارائه کنیم.

وی ضمن تشریح ویژگی‌های سامانه بانک اطلاعات، گفت: در ادامه‌ی مسیر به دنبال آن هستیم از این به بعد بخشی از خدمات به جامعه‌ی هدفمان را بر مبنای ثبت مشخصات افراد در بانک لحاظ کنیم تا خدمات به جامعه‌ی واقعی دارای رزومه و شناسایی‌شده تعلق بگیرد.

رعیت یکی از اهداف شکل‌گیری و ضرورت تأکید به تکمیل شدن این سامانه را بخصوص در گام دوم انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشی از مقام معظم رهبری؛ این‌گونه تشریح کرد و گفت: حضرت آقا فرمودند که امروزه بحمدالله یک گروه عظیمی از جوان‌های علاقه‌مند به مسائل فرهنگی مشغول کارند. اگر دولت به این مجموعه‌های جوان و علاقه‌مند کمک بکنند، قطعاً کارهای بزرگی انجام خواهد گرفت و قدم‌های خلاقانه‌ای برمی‌دارند.

وی تصریح: در همین راستا و در ادامه ی خدمت رسانی دولت سیزدهم؛ ما مجدانه به دنبال این هستیم تا با تمام ظرفیت‌ ازجمله سامانه بانک اطلاعات، جوان های مستعد را شناسایی و در چارچوب قانون از آن‌ها حمایت کنیم.

رعیت در پایان ضمن دعوت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه‌ و فعالان قرآنی استان نسبت به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات در سامانه و تأکید بر اینکه افراد پس از ثبت‌نام در نگهداری کد ر‌هگیری خود دقت نمایند، گفت: جامعه‌ی بزرگ حقیقی فرهنگ، هنر، رسانه و قرآنی می‌توانند با مراجعه به نشانی https://golestan.farhang.gov.ir/fa/databasefarhang نسبت به ثبت‌نام و تکمیل مشخصات فردی خود اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 14 =

کلید مقابل را فعال کنید