کد خبر:6577
پ

لزوم اجرای طرح زوج و فرد خودروها در گرگان

شهردار گرگان گفت: باتوجه به حجم بالای خودروهای داخل شهر نیاز داریم در برخی ساعات طرح عبور خودروهای عمومی یا پلاک های زوج و فرد و در نهایت یکطرفه کردن خیابان ها را اجرا کنیم. حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سید محمدرضا سیدالنگی در گفتگویی در خصوص مشکلات ترافیکی شهر گرگان اظهار […]

شهردار گرگان گفت: باتوجه به حجم بالای خودروهای داخل شهر نیاز داریم در برخی ساعات طرح عبور خودروهای عمومی یا پلاک های زوج و فرد و در نهایت یکطرفه کردن خیابان ها را اجرا کنیم.

حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سید محمدرضا سیدالنگی در گفتگویی در خصوص مشکلات ترافیکی شهر گرگان اظهار کرد: همه ساله درصدی از بودجه شهرداری گرگان به مباحث ترافیکی اختصاص پیدا می کند و طی سال های گذشته اقدامات خوب و موثری در این رابطه انجام شده است.
سیدالنگی با اشاره به تدوین طرح جامع ترافیکی شهر گرگان افزود: باتوجه به اینکه تعداد خودروها در شهر گرگان متناسب با همه شهرهای بزرگ افزایش رو به افزونی داشته، نیاز است در مطالعات طرح جامع ترافیکی بروزرسانی صورت بگیرد.
وی در خصوص تعریض خیابان ها بیان کرد: شهرها دارای هویت هستند، بافت تاریخی برای ما یک ظرفیت است و نباید این هویت نادیده گرفته شود.
شهردار گرگان گفت: ما می توانیم با رعایت فرهنگ ترافیکی مانند استفاده نکردن از خودروهای تک سرنشین و استفاده از خودروهای حمل و نقل عمومی بسیاری از موضوعات ترافیکی را حل و فصل کنیم.
وی در پاسخ به سوال شهروندی مبنی بر بازگشایی محور طرح آفتاب در خیابان سرخواجه تصریح کرد: بخشی از طرح آفتاب در خیابان سرخواجه اجرایی شده و بخش دیگری باقی مانده است و منتظریم پس از اتمام طرح، عملیات بازگشایی محور را آغاز کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید