کد خبر:6573
پ

قهرمانی ناشنوایان گلستانی در مسابقات والیبال ناشنوایان کشور

رئیس هیات ناشنوایان استان گلستان از قهرمانی تیم والیبال ناشنوایان استان در مسابقات والیبال ناشنوایان کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار برنا از گرگان؛ امید رستاقی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: مسابقات قهرمانی والیبال ناشنوایان کشور از روز شنبه ۷ آبان ماه به مدت ۳ روز در مشهد مقدس برگزار […]

رئیس هیات ناشنوایان استان گلستان از قهرمانی تیم والیبال ناشنوایان استان در مسابقات والیبال ناشنوایان کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار برنا از گرگان؛ امید رستاقی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: مسابقات قهرمانی والیبال ناشنوایان کشور از روز شنبه ۷ آبان ماه به مدت ۳ روز در مشهد مقدس برگزار شد.
رستاقی افزود: در این دوره از مسابقات ۸ تیم مطرح از استان های کشور حضور داشتند که طی دو گروه ۴ تیمی به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: استان گلستان در این دوره از مسابقات با تیم‌های تهران ، آذربایجان غربی و خراسان ب هم گروه بود و با سه برد از این گروه به مرحله نیمه نهایی رفت .
رئیس هیات ناشنوایان استان گلستان خاطرنشان کرد : ناشنوایان گلستانی در مرحله نیمه نهایی البرز و در فینال نیز تیم خراسان الف را شکست دادند و قهرمان کشور شدند.
رستاقی اضافه کرد: سطح مسابقات و کیفیت بازی‌ها بالا بود و اکثر تیم ها با بازیکنان مطرح و لیگ برتری در این مسابقات شرکت کرده بودند و میزبانی مسابقات هم خیلی خوب بود.
وی تصریح کرد : تیم گلستان ۵ ملی پوش به نام های محمود علیمردانی ، حسام الدین خیراندیش ، مجتبی کاظمی ، حامد گرگانی و ابراهیم کیخا دارد ضمن اینکه مسعود رستگار بازیکن ۱۶ ساله تیم گلستان به عنوان بهترین بازیکن مسابقات این دوره شناخته شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید