کد خبر:4607
پ

فراخوان هشتمین جشنواره فیلم شهر(تهران) منتشرشد

سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ، هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر( تهران) و محله را با شعار «اشاعه حقوق و اخلاق شهروندی» و با هدف تبدیل کلان شهر تهران به الگویی برای جهان اسلام برگزار می نماید. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به نقل از دبیرخانه جشنواره، […]

سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ، هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر( تهران) و محله را با شعار «اشاعه حقوق و اخلاق شهروندی» و با هدف تبدیل کلان شهر تهران به الگویی برای جهان اسلام برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به نقل از دبیرخانه جشنواره، این جشنواره به عنوان مهمترین رویداد سینمایی مدیریت شهری در سال 1401 بر آن است تا از طریق دعوت از هنرمندان و کشف و معرفی استعدادها در شش بخش « مسابقه سینمای ایران»، « مسابقه سینمای بین الملل»،  «مسابقه محله » ، «مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران»، « مسابقه آفرینش های شهری» و «جنبی» به ترسیم و ترویج الگویی مناسب برای زندگی شهری و صنعتی؛ منطبق با فرهنگ ایرانی – اسلامی و با تاکید بر اصول اخلاق در چهارچوب خانواده و زندگی جمعی بپردازد.

گفتنی است، علاقه مندان می توانند برای دریافت متن کامل فراخوان و آشنایی با بخش های جشنواره به نشانی http://www.tasvireshahr.com/Home/NewsItem/364 مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید