کد خبر:4026
پ

فراخوان نخستین جشنواره هنری سرباز آسمانی منتشر شد

فراخوان نخستین جشنواره هنری سرباز آسمانی در 5 رشته ی هنری و ادبی منتشر شد. زندی به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، فراخوان جشنواره هنری سرباز آسمانی در رشته‌های نمایشنامه‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی کوتاه، داستان‌نویسی کوتاه، عکس و طراحی پوستر از سوی دبیرخانه این جشنواره منتشر شد. جشنواره هنری سرباز آسمانی به […]

فراخوان نخستین جشنواره هنری سرباز آسمانی در 5 رشته ی هنری و ادبی منتشر شد.

زندی به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، فراخوان جشنواره هنری سرباز آسمانی در رشته‌های نمایشنامه‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی کوتاه، داستان‌نویسی کوتاه، عکس و طراحی پوستر از سوی دبیرخانه این جشنواره منتشر شد.

جشنواره هنری سرباز آسمانی به همت بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی (کانون فرهنگ و هنر) در رشته‌های نمایشنامه‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی کوتاه، داستان‌نویسی کوتاه، عکس و طراحی پوستر، ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه این دانشگاه و با محوریت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و موضوعاتی چون محور مقاومت، مدافعان سلامت و اخلاق و با دبیری داریوش نصیری سال آینده برگزار خواهد شد.

در این فراخوان آمده است:

به نام خالق زیبایی‌ها

کانون فرهنگ و هنر بسیج اساتید با همکاری بسیج دانشجویی و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی اولین جشنواره هنری سرباز آسمانی را به‌صورتی رقابتی به همراه جوایز نقدی و فرهنگی ویژه دانشگاهیان علمی کاربردی سراسر کشور (اساتید، کارکنان و دانشجویان) در بخش‌های زیر برگزار می‌نماید:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید