کد خبر:1855
پ

عمل به آرمان های شهدا یک اصل اساسی است

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت:عمل به آرمان های دفاع مقدس و آرمان های شهدا یک اصل اساسی است. سردار علی ملک شاهکوهی در دومین جلسه هماهنگی اجلاسیه ۱۴۰۵ گرامیداشت چهار هزار شهید استان اظهار کرد:بنای برگزاری مراسم اجلاسیه در کشور ۱۰ ساله است و از آنجایی که سال ۹۵ نخستین اجلاسیه را برگزار کردیم کمیته‌های […]

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت:عمل به آرمان های دفاع مقدس و آرمان های شهدا یک اصل اساسی است.

سردار علی ملک شاهکوهی در دومین جلسه هماهنگی اجلاسیه ۱۴۰۵ گرامیداشت چهار هزار شهید استان اظهار کرد:بنای برگزاری مراسم اجلاسیه در کشور ۱۰ ساله است و از آنجایی که سال ۹۵ نخستین اجلاسیه را برگزار کردیم کمیته‌های مربوطه را برای اجلاسیه ۱۴۰۵ برنامه ریزی شده و کار خود را بزودی آغاز خواهند کرد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود:پایان کار و مأموریت ما در اجلاسیه،سال ۱۴۰۵ خواهد بود به همین علت کمیته‌های مربوطه از همین امسال فعالیت‌های خود را به صورت جدی شروع خواهند کرد.

وی بیان کرد:در راستای اجلاسیه چهار هزار شهید استان باید زیرساخت‌های آن آماده و پایه ریزی و مأموریت‌های اولویت دار از قبیل ساخت و افتتاح المان‌های شهدا، تاریخ شفاهی و باغ موزه دفاع مقدس و غیره پیگیری شود.

ملک شاهکوهی گفت:عمل به آرمان‌های دفاع مقدس و شهدا یک اصول اساسی است و جای آن در امورات زندگی و کاری ما بسیار خالی است و ما در این موضوع غفلت کردیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید