کد خبر:6796
پ

عملیات اجرایی نهضت جهادی توسعه فیبر نوری تحت عنوان طرح « نجما» در گلستان آغاز شد.

عملیات اجرایی نهضت جهادی توسعه فیبر نوری تحت عنوان طرح « نجما» در گلستان آغاز شد. حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ عملیات اجرایی نهضت جهادی توسعه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران (نجما) در استان گلستان با حضور ابراهیم محمودزاده، رئیس هیات مدیرها شرکت مخابرات ایران، استاندار گلستان و دیگر مسئولان استانی کلید […]

عملیات اجرایی نهضت جهادی توسعه فیبر نوری تحت عنوان طرح « نجما» در گلستان آغاز شد.

حسن زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ عملیات اجرایی نهضت جهادی توسعه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران (نجما) در استان گلستان با حضور ابراهیم محمودزاده، رئیس هیات مدیرها شرکت مخابرات ایران، استاندار گلستان و دیگر مسئولان استانی کلید خورد.
براساس برنامه ریزی های انجام شده در شرکت مخابرات ایران، برای سال ۱۴۰۱ علاوه بر کارها و طرح های معمول در این حوزه، برنامه هایی نیز به صورت جهادی آماده شده که توسعه شبکه فیبر نوری در استان گلستان یکی از این برنامه ها به شمار می رود.
هدف از توسعه زیر ساختی فیبر نوری ارتقای شبکه تلفن همراه و دیتا در استان است که با تصویب هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در قالب طرح نجما در گلستان به عنوان یکی از استان های پیشرو اجرا می شود.
گفتنی است، پیش از این فیبرنوری در استان صرفا مناطق دارای مشترک با تراکم بالا در دسترس بود که با اجرای این طرح تمامی شهرها و روستاهای گلستان از مزیت فیبر نوری بهره مند خواهند شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید