کد خبر:7521
پ

طرح‌های نیمه تمام ورزشی اولویت‌بندی می‌‌شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: استان‌ها نباید تنها به بودجه دولتی اکتفا کنند و برای تکمیل پروژه‌ها باید سعی شود که از بخش خصوصی نیز استفاده کنیم. مجمع نمایندگان استان گلستان با حضور در وزارت ورزش و جوانان طی نشستی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان استان گلستان با دکتر سیدحمید سجادی دیدار […]

وزیر ورزش و جوانان گفت: استان‌ها نباید تنها به بودجه دولتی اکتفا کنند و برای تکمیل پروژه‌ها باید سعی شود که از بخش خصوصی نیز استفاده کنیم.

مجمع نمایندگان استان گلستان با حضور در وزارت ورزش و جوانان طی نشستی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان استان گلستان با دکتر سیدحمید سجادی دیدار و گفتگو کردند.

دکتر سیدحمید سجادی در این نشست با اشاره به این موضوع که وزارت ورزش و جوانان آماده هرگونه همکاری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی است اظهار داشت: حدود ۴۲۰۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور داریم که جمعا برای تکمیل این پروژه‌ها نیاز به ۵۳ همت است. با وجود منابع کمی که در اختیار داریم سعی می‌کنیم که منابع عادلانه در کشور توزیع شود و پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم. هدف همه مسئولین نظام بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خدمت به کشور است.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بنده به عنوان فردی که از دوران نوجوانی در ورزش فعالیت داشتم با همه مشکلات و چالش ‌های آن آشنایی دارم و مشکلات هر استان را با کارشناسی که انجام شده رصد کرده‌ایم و برای برطرف شدن مشکلات و موانع تلاش خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید