کد خبر:7223
پ

صنایع و واحدهای تولیدی ، برای تجهیز سیستم گرمایشی جایگزین گاز فوراً اقدام کنند

تکلیف استاندار گلستان به ادارات ،صنایع و واحدهای تولیدی ، برای تجهیز سیستم گرمایشی جایگزین گاز فوراً اقدام کنند استاندار گلستان با بیان خبر فوق گفت: تمامی ادارات مکلفند درکمتر از دو هفته ، نسبت به مجهز شدن ساختمان‌های اداری خود به سوخت جایگزین اقدام کنند. به گزارش روابط عمومی ، علی‌محمد زنگانه درجلسه ستاد […]

تکلیف استاندار گلستان به ادارات ،صنایع و واحدهای تولیدی ، برای تجهیز سیستم گرمایشی جایگزین گاز فوراً اقدام کنند
استاندار گلستان با بیان خبر فوق گفت: تمامی ادارات مکلفند درکمتر از دو هفته ، نسبت به مجهز شدن ساختمان‌های اداری خود به سوخت جایگزین اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی ، علی‌محمد زنگانه درجلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و مدیریت عملیات مقابله با بحران استان گلستان با تقدیر از دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان در شرایط اضطراری ، بر ضرورت فوری تجهیزتمامی ادارات به سوخت دوم تاکید کرد.

وی با بیان اینکه جهت پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی ، با یک تصمیم مدبرانه ، اقدامات لازم برای زمستان سال آینده را مدنظر داشته باشیم به اثرات مثبت صرفه‌جویی در مصرف گاز استان اشاره کرد و اظهارداشت: شایسته است پویش هر خانه یک اتاق گرم با جدیت بیشتری لحاظ گردد و از شرایط پیش‌ آمده به عنوان یک فرصت در زمینه تغییر رفتار و فرهنگ‌سازی استفاده کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید