کد خبر:2928
پ

شهرستان گمیشان در موضوع ثبت نام دانش آموزان از متوسط استانی بالاتر است.

دستمرد فرماندار گمیشان درحاشیه این جلسه گفت: در این جلسه درخصوص موضوعات هماهنگی جهت بازگشایی مدارس و اجرای دستورات ستاد کرونا در این خصوص و موضوع ثبت نام بحث و بررسی شد. وی افزود: درخصوص موضوع ثبت نام ها شهرستان گمیشان از متوسط استانی بالاتر است و پیگیری های لازم درخصوص جلوگیری از ترک تحصیل […]

دستمرد فرماندار گمیشان درحاشیه این جلسه گفت: در این جلسه درخصوص موضوعات هماهنگی جهت بازگشایی مدارس و اجرای دستورات ستاد کرونا در این خصوص و موضوع ثبت نام بحث و بررسی شد.

وی افزود: درخصوص موضوع ثبت نام ها شهرستان گمیشان از متوسط استانی بالاتر است و پیگیری های لازم درخصوص جلوگیری از ترک تحصیل هایی که گاها در سطح شهرستان پیش می آید در دستور کار است.

داوود کر رئیس آموزش و پرورش شهرستان گمیشان نیز با اشاره به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم گفت: شهرستان گمیشان از آمادگی لازم برای سال تحصیلی جدید برخوردار است.

وی افزود: درخصوص بازگشایی مدارس تابع دستورات ستاد کرونا خواهیم بود و واکسیناسیون فرهنگیان و افرادیکه با دانش آموزان در ارتباط خواهند بود ازجمله رانندگان سرویس ها و حتی بوفه داران و… مورد تاکید است که موضوع واکسیناسیون فرهنگیان در سطح شهرستان روند بسیار خوبی را داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 12 =

کلید مقابل را فعال کنید