کد خبر:3207
پ

شش دوربین نظارت تصویری در جاده های گلستان نصب خواهد شد

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای گلستان گفت: ۶ سامانه دوربین نظارت تصویری ویک دستگاه تردد شمار در جاده‌های گلستان نصب می‌شود. به گزارش خبرنگار تحرک نو، محسن میرصالحی اظهارکرد :حدود شش سامانه دوربین نظارت تصویری و یک دستگاه تردد شمار در جاده‌های استان نصب می‌شود. رئیس اداره مدیریت […]

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای گلستان گفت: ۶ سامانه دوربین نظارت تصویری ویک دستگاه تردد شمار در جاده‌های گلستان نصب می‌شود.

به گزارش خبرنگار تحرک نو، محسن میرصالحی اظهارکرد :حدود شش سامانه دوربین نظارت تصویری و یک دستگاه تردد شمار در جاده‌های استان نصب می‌شود.

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان افزود: پیش از این ۲۵ دوربین نظارت تصویری در محورهای مواصلاتی استان گلستان نصب شده بود که علاوه بر آن ۶ دوربین دیگر به این تعداد افزوده خواهد شد.

وی بیان کرد: این دوربین ها در محورهای گرگان به کردکوی، گرگان به علی‌آبادکتول، گنبد به آزادشهر، گنبد – مینودشت، کلاله – مرواه تپه و آزادشهر – خوش‌ییلاق، نصب خواهد شد.

میرصالحی تصریح کرد: برای نصب و راه‌اندازی این ۶ دوربین نظارتی در جاده‌های استان گلستان ۱۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه بیش از ۶۸ میلیون تردد در ۶ ماه ابتدایی سال در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است، افزود: بزودی یک دستگاه تردد شمار هم در محور گرگان به علی آباد کتول نصب می‌شود.

میرصالحی بیان کرد: محور علی آباد کتول – گرگان با تردد پنج میلیون و ۶۴۴ هزار خودرو بیشترین تردد ثبت شده را به خود اختصاص داده و همچنین در محورهای ورودی و خروجی در نیمه اول سال، محور شاهرود – گرگان (توسکستان) با بیش از یک میلیون تردد، شلوغ ترین محور بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید