کد خبر:11357
پ
همزمان با حضور رییس کل دادگستری استان گلستان:

ششمین بخشش قصاص نفس در شرق گلستان انجام شد

همزمان با حضور رییس کل دادگستری استان گلستان در آخرین روز کاری شهریور ماه در شرق این استان، بخشش قصاص نفس به عنوان ششمین فرصت بازگشت به زندگی ثبت شد. زندی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گلستان رییس کل دادگستری این استان گفت: محکوم به قصاص فرد جوانی است که سال ۱۳۹۷ هنگام […]

همزمان با حضور رییس کل دادگستری استان گلستان در آخرین روز کاری شهریور ماه در شرق این استان، بخشش قصاص نفس به عنوان ششمین فرصت بازگشت به زندگی ثبت شد.

زندی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گلستان رییس کل دادگستری این استان گفت: محکوم به قصاص فرد جوانی است که سال ۱۳۹۷ هنگام درگیری سبب مرگ جوانی هم سن و سال خودش شد.

حیدر آسیابی افزود: به درخواست اولیای دم، حکم قصاص صادر و پس از طی تشریفات قانونی در نوبت اجرا قرار گرفت.

وی بیان کرد: در فرصت باقی مانده تا اجرای حکم، در نشستی که با خانواده اولیای دم در دادگستری گنبدکاووس برگزار شد، اولیای دم بزرگوارانه حاضر به گذشت شدند و رضایت دادند.

وی تصریح کرد: این ششمین محکوم به قصاص است که از ابتدای سال جدید در استان، با اعلام رضایت اولیای دم از مجازات قصاص رهایی یافته است.

آسیابی یادآور شد: پارسال هم ۲۲ محکوم به قصاص با گذشت اولیای دم، فرصت زندگی دوباره یافتند.

رییس کل دادگستری گلستان‌ با اشاره به این که برای حل مشکلات شرکت‌های دانش بنیان شرق استان به این منطقه سفری داشتیم، گفت: مسولان ارشد قضایی استان از ۹ واحد تولیدی دانش بنیان شرق گلستان در گنبدکاووس بازدید و پس از نشست با فعالان این بخش مشکلات آنان را بررسی کردند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید