کد خبر:1931
پ

سرقت با شگرد «بی هوش کردن» در گلستان

فرمانده انتظامی بندرترکمن از دستگیری افرادی خبرداد که با شگرد بی هوشی، از افراد سرقت می کردند. محمدعلی کریمی اظهارکرد: به دنبال اعلام یک فقره سرقت به عنف در بندرترکمن بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس آگاهی به محل اعزام شدند. فرمانده انتظامی بندرترکمن گفت: با حضور ماموران در محل خانمی به آنها مراجعه و بیان […]

فرمانده انتظامی بندرترکمن از دستگیری افرادی خبرداد که با شگرد بی هوشی، از افراد سرقت می کردند.

محمدعلی کریمی اظهارکرد: به دنبال اعلام یک فقره سرقت به عنف در بندرترکمن بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی بندرترکمن گفت: با حضور ماموران در محل خانمی به آنها مراجعه و بیان داشت «حین تردد در یکی از خیابان ها بودم که خانمی به بهانه فروش روسری با قیمت مناسب، بنده را به منزلش دعوت کرد که پس از نوشیدن یک فنجان چای بیهوش شدم».

وی بیان کرد: طی بررسی های پلیس مشخص شد متهمان که یک مرد و یک زن بودند پس از بیهوشی مالباخته، طلاجات و اموال با ارزش وی را ربوده و شاکی را در شهرستان کلاله رها کرده اند.

کریمی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات فنی و اطلاعاتی ماموران برای شناسایی سارقان آغاز شد که سرانجام متهمان شناسایی و طی هماهنگی با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بندرترکمن با اشاره به کشف طلاجات و اموال مسروقه از مخفیگاه سارقان، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات مقدماتی به جرم خود اقرار کردند.

کریمی گفت: چنانچه افرادی به این شیوه اموالشان به سرقت رفته است به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید