کد خبر:8733
پ

سرعت بخشیدن به پروژه توسعه فیبرنوری در استان ضروری است

در جلسه کنترل پروژه طرح نجما بر ضرورت سرعت بخشیدن به این پروژه تاکید شد . مدیر مخابرات منطقه گلستان با حضور در جلسه کنترل پروژه نجما با تاکید بر اهمیت اجرای پروژه توسعه فیبرنوری براساس زمان بندی انجام شده توفیقات این طرح را برشمرد وگفت : موانع پیشرفت پروژه شناسایی شده ومی بایست راهکار […]

در جلسه کنترل پروژه طرح نجما بر ضرورت سرعت بخشیدن به این پروژه تاکید شد .

مدیر مخابرات منطقه گلستان با حضور در جلسه کنترل پروژه نجما با تاکید بر اهمیت اجرای پروژه توسعه فیبرنوری براساس زمان بندی انجام شده توفیقات این طرح را برشمرد وگفت : موانع پیشرفت پروژه شناسایی شده ومی بایست راهکار ها وتدابیر لازم در این زمینه پیش بینی شود.

غلامعلی شهمرادی افزود: با توجه به توانمندی وظرفیت های کنونی ، انتظار است براساس برنامه ریزی انجام شده پروژه پیشرفت داشته باشد و بهره مندی حداکثری از فرصت های ایجاد شده صورت گیرد.

وی بیان کرد: تلاش در جهت بازاریابی ، جذب مشتری ، واگذاری سرویس وارائه خدمات پس از فروش از مواردی هست که توجه به آن ، از نکات مورد اهمیت است و در دستور کار مخابرات شهرستانها قرر دارد.

وی تعامل بین بخشی ورفع موانع وتسریع درفرآیندها را نیز درخواست داشت واظهارکرد: ارائه خدمات وسرویس های به روز در جای جای استان وظیفه ماست ودر مرحله پیش روی این پروژه ایجاد زیرساخت فیبرنوری در شهرهای کوچک همچون ، پنج پیکر، انبار الوم ، عطاآباد واینچه برون بررسی واقدامات لازم انجام شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید