کد خبر:8807
پ

سال گذشته بیش از ۳۲۰ کیلومتر شبکه ‌گاز رسانی در گلستان اجرا شد

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان درگفتگو با بیان خبر فوق ، از اجرای ۳۲۴ کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی و خطوط اختصاصی صنایع طی سال گذشته دراین استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی گاز گلستان،علی طالبی اظهار کرد: هدفگذاری این شرکت در سال  ۱۴۰۱  اجرای شبکه به طول ۲۷۰  کیلومتر بود که خوشبختانه […]

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان درگفتگو با بیان خبر فوق ، از اجرای ۳۲۴ کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی و خطوط اختصاصی صنایع طی سال گذشته دراین استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گاز گلستان،علی طالبی اظهار کرد: هدفگذاری این شرکت در سال  ۱۴۰۱  اجرای شبکه به طول ۲۷۰  کیلومتر بود که خوشبختانه با همت و تلاش صورت گرفته  بیش از ۳۲۴  کیلومترعملیات اجرایی شبکه گذاری در بخشهای روستایی ، مناطق شهری و خطوط اختصاصی صنایع اجرا  شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان افزود: در مجموع تا پایان سال ۱۴۰۱  بالغ بر ۱۰ هزار و ۴۸۸  کیلومتر در سطح استان  شبکه  اجرا  شده  است  که در این خصوص  شش هزار و ۷۴۴  کیلومترعملیات اجرایی شبکه گذاری مربوطه به روستاها بوده  و  سه هزار و ۷۴۴ کیلومتر هم مربوط به مناطق شهری  بوده است.

وی با اشاره به سال ۱۴۰۱  که توسط رهبر معظم  بعنوان سال  مهار تورم و رشد تولید مزین شده اذعان داشت: امید است در سال جدید هم با تلاش و جدیت مجموعه همکارن گازگلستان ، نسبت به افزایش توسعه گازرسانی در استان اقدام شود تا روستاها و مناطقی که شرایط گازرسانی  را دارند هر چه زودتر از این موهبت الهی برخوردار شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید